Замовлення автобусу для поїздки в Дельфінарій в Скадовську

Замовлення автобусу для поїздки в Дельфінарій в Скадовську

Замовлення автобусу для поїздки в Дельфінарій в Скадовську

Транспортна компанія Меркурій

☎️ +38050-590-19-08
☎️ +38067-850-53-75

Скадовський дельфінарій Акварель

Дельфінарій “Акварель” – один з головних визначних місць міста-курорту Скадовськ на Чорному морі. Скадовський дельфінарій “Акварель” був відкритий в 2012 році. Він об’єднує в собі дельфінарій, а також Центр реабілітації та відпочинку “Акварель”. На сьогоднішній день – є єдиним подібним закладом на території всієї Херсонської області. Ось уже сім років незмінно працює з метою збереження, зміцнення і поліпшення одного з найважливіших компонентів людського щастя – здоров’я. І допомагають в цьому одні з найбільш миролюбних і розумних тварин на планеті Земля – ​​дельфіни.

За роки існування дельфінарій зарекомендував себе не тільки як організатор чудових шоу з дельфінами, але і як ведучий на півдні України центр дельфінотерапії. Щорічно сюди приїжджають тисячі людей абсолютно різного віку – від старого до малого з усіх куточків України, а також із сусідніх країн.

Дельфінарій побудований у відповідності з усіма міжнародними стандартами і вимогами до утримання тварин. Створена локація, в якій комфортно і затишно абсолютно всім: і артистам, і тренерам, і персоналу, і, звичайно ж, дорогим гостям!

Дельфінотерапія

На базі Центру реабілітації та відпочинку “Акварель” кваліфіковані дельфінотерапевти проводять сеанси дельфінотерапії – нетрадиційного методу психотерапії, який зарекомендував себе як ефективний метод оздоровлення і лікування дітей з різними порушеннями. Курс складається з 10 сеансів, тривалість кожного визначається індивідуально з урахуванням віку та особливостей розвитку дитини. Після проходження курсу дельфінотерапії значно поліпшується фізичний і мовленнєвий розвиток дітей.

Також дельфінотерапія показана для практично здорових людей при неврозах, стресовому стані, при синдромі хронічної втоми і інших психоемоційних проблемах.

Шоу програма дельфінарію

Яскраві та емоційні шоу чудових дельфінів Нептуна і Дорі, а також морських котиків Сема і Ліли. Артисти справжні профі по створенню святкового настрою! Після шоу Ви завжди можете поспілкуватися з тваринами ближче: доторкнутися, зробити з ними фото на пам’ять, поплавати. Словом, зробити все можливе для того, щоб Ваша зустріч запам’яталася надовго!

Додаткові послуги

Але і це ще не все! Не пропустіть захоплюючу екскурсію тераріумом – пориньте в світ живої природи. Змії, павуки, ігуани, хамелеони, крокодили, голуби, кролики – і це далеко не весь список його мешканців. Також до Ваших послуг унікальний об’єкт будівельного мистецтва – Будинок догори дном. Переворот у Вашій свідомості гарантований! Ви просто не маєте права обійти його стороною! Навіть більше: Ви зобов’язані побувати в ньому!

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь