Паломницькі тури з Херсону, Миколаєва

Паломницькі тури

palomnicheskie_tyru

Ми організовуємо паломницькі поїздки з Херсону, Миколаєва. Ви отримаєте можливість відвідати Святі місця в різних куточках православного світу. Географія наших паломництв велика і охоплює святі місця України, Білорусі, Грузії, Ізраїлю, Італії та Греції включаючи Святу гору Афон. У розкладі паломницьких поїздок є одноденні, дводенні, триденні і багатоденні паломницькі тури.

Паломницькі поїздки

Паломницькі поїздки допомагають нам вирватися з метушні повсякденності і звернути всі думки до Господа. Людина, що відправляється в паломницьку поїздку, повинна усвідомлювати, що основна мета такої поїздки – зовсім не проведення екскурсій та огляд архітектурних пам’яток. Мета – набагато глибша.

Паломницька поїздка – це вид православної аскези, маленький духовний подвиг. Під час такої поїздки людина повністю зосереджується на духовній стороні життя – молитві, довгих монастирських службах, релігійних бесідах і роздумах. Наш світ сьогодні сповнений турбот. І людина, в своєму звичайному житті постійного поспішає, їй не вистачає часу, практично ніколи не може приділити уваги духовному житті, як під час паломництва.

Православне паломництво

Православне паломництво – це не синонім православного туризму, а спосіб донести основи православної віри, показати уклад християнського життя при монастирях і храмах. Побувавши в паломницькій поїздці, людина глибше розуміє основи віри, літургійного життя в церкві. Душа людини має особливу потребу в духовній їжі, якою її, на жаль, так рідко живлять.

Паломництво по святих місцях окрилює людину. Людина, здійснюючи православне паломництво, оновлює свою душу, наповнює її тишею і особливою духовною радістю.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь