Оренда транспорту в Херсоні

Оренда транспорту у Херсоні

 
Автопрокатна компанія Меркурій пропонує високоякісні транспортні послуги у сфері пасажирських перевезень. Наш автопарк – це комфортабельні, чисті сучасні автобуси, укомплектовані кондиціонерами, зручними сидіннями. У нас працюють досвідчені водії, з великим стажем водіння пасажирського транспорту.

avtobus_merkuriy

Ми працюємо в сфері пасажироперевезень вже 27 років – за цей час довели свій професіоналізм і виняткову орієнтованість на клієнта. Замовивши у нас оренду транспорту, Ви отримаєте автобус з необхідною кількістю місць. Якщо це туристична подорож, то транспорт буде обладнаний мікрофоном. Ми підберемо транспорт, враховуючи Ваші потреби і кількість пасажирів.

Замовлення транспорту в ТК Меркурій

 

Автотранспортна компанія Меркурій – це 60 одиниць техніки. У нашому автопарку представлені автобуси і мікроавтобуси, розраховані на перевезення 8-50 пасажирів. При цьому ви отримуєте послугу:

Оренда транспорту для поїздок будь-якого формату – у нас Ви можете орендувати автобус або мікроавтобус для туру на море, в гори, до міст України, взяти автотранспорт для перевезення гостей на свято, замовити трансфер, екскурсію та ін. Ми пропонуємо Вам автобуси з відповідною комплектацією – місткі багажні відділення, комфортабельний салон. Наша компанія завжди готова співпрацювати з Вами на постійній основі або надати техніку для разової поїздки.
Транспорт на будь-який бюджет – в нашому автопарку доступні автобуси марок Мерседес, Фольксваген з різною комплектацією. У нас представлений VIP і економ клас, тому Ви можете організувати поїздку для пасажирів з будь-якими запитами і бюджетом. Орендуйте економний транспорт для поїздки на море, перевезення дітей в школу або зі школи. Вибирайте розкішний автобус класу люкс для весілля і іншого урочистого заходу.
Індивідуальний підхід – при замовленні трансферу в аеропорт/з аеропорту, подорожі по містах з оглядом визначних пам’яток, виїзду співробітників фірми на об’єкт і т.д. Ми організуємо маршрут таким чином, щоб пасажири вчасно прибули до кожного з пунктів призначення. Ми доставимо Вас в аеропорт з запасом часу для реєстрації, покажемо найцікавіші місця туристичного маршруту в найкращий час доби для їх огляду і подбаємо про інші організаційні моменти. Якщо Вас цікавить оренда транспортних засобів, просто вкажіть, який автобус і для яких цілей Вам потрібен. Ми підберемо відповідний транспорт, оформимо всі необхідні документи, і Ви отримаєте послуги вищої якості.

Чому вигідно взяти транспорт в оренду в компанії Меркурій

 

За рік послугами Меркурій користується більше 35 тисяч пасажирів. Наша транспортна компанія пасажирських перевезеннь відома наступних причин:

Оренда транспортних засобів з супутніми послугами або без них – у нас доступна оренда транспортного засобу з водієм. Ми надамо Вам професіоналів з великим досвідом і тому поїздка буде комфортною і безпечною.
Широкі можливості сервісу – власна матеріально-технічна база дозволяє не тільки надавати прокат транспортних засобів, а й обслуговувати їх, готувати до поїздок. Тому Ви отримаєте повністю готовий до експлуатації автобус. Наші механіки перевіряють кожну машину безпосередньо перед поїздкою. Наші водія виходять в рейс тільки після проходження медичного огляду. І замовляючи послугу “Оренда транспорту з водієм” Ви можете бути впевнені в підготовленості транспорту і водія до рейсу.
27 років ми працюємо в сфері пассажирських перевезень, а саме з 1992 року. За цей час розширили штат. Щорічно робимо більше 1000 рейсів.
Гарантія комфорту і безпеки – всі наші пасажири і транспортні засоби застраховані. При форс-мажорі ми оперативно надаємо ВІам інший автобус з аналогічними або кращими характеристиками. 
Наша репутація і відповідальність підтверджена клієнтами в особі великих туристичних компаній, банків, мереж магазинів і спортивних клубів. У нас доступна оренда транспортного засобу для будь-якої поїздки, а Ви завжди вкладетеся в бюджет.
 
 
 
Оренда автобусів у Херсоні

☎️ +38050-590-19-08
☎️ +38067-850-53-75

 

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь