Оренда маршрутного таксі у Херсоні

Оренда маршрутного таксі у Херсоні стала популярною послугою

 

Незалежно від того чи є Ви приватна особа, представником комерційної організації або державної установи, індустрія відпочинку, туризму, бізнесу, подорожей неможлива без переїздів. Використовуючи автобуси на замовлення, ви отримуєте можливість комфортної, своєчасної і безпечної доставки до місця призначення, не докладаючи особливих зусиль, зі свого боку.

Перше на що звертають увагу при виборі компанії з оренди транспорту – це якість послуг, що надаються. Якщо Ви хочете отримати безпечний, надійний і комфортабельний під час пересувань транспорт, варто замовити маршрутне таксі в компанії Меркурій.

Крім якісної технічної бази, ми надаємо кваліфікований сервіс, адже клієнтоорієнтованість – це те, чим ми керуємося в роботі.

 

Наші конкурентні переваги:

 

Швидкість і якість послуг

Так як компанія Меркурій повного циклу і володіє всіма ресурсами для безперервного надання послуг, найняти маршрутне таксі у нас можливо швидко і безпечно.

Широкий спектр послуг

Профіль нашої діяльності – це організація перевезень по Херсону, області та Україні. Також можливо транспортний супровід заходів, корпоративних і туристичних поїздок.

Висока кваліфікація персоналу

У нашому штаті тільки досвідчені водії автобусів з великим стажем пасажирських перевезень. Кожне маршрутне таксі в оренду проходить обов’язковий регулярний технічний огляд нашими механіками.

Наявність власного автопарку

Серед 30 транспортних засобів Ви зможете знайти моделі як вітчизняних виробників, так і іноземні марки мікроавтобусів. Кожне маршрутне таксі на замовлення сертифіковане відповідно всіх норм безпеки.

Доступна вартість послуг та індивідуальний підхід

Ми гарантуємо виконання всіх узятих на себе зобов’язань, вибір найбільш придатного транспорту під будь-які потреби і можливості.

 

Автотранспорт транспортної компанії Меркурій володіє необхідними технічними характеристиками, які не варто залишати без уваги.

Маршрутне таксі в оренду у нас може бути різної пасажиромісткісті – на ваш вибір, є варіанти від 8 до 50 місць. Зручність під час переїздів на далекі відстані ми забезпечимо наявністю м’яких відкидних сидінь, великого багажного відділення і полиць для ручної поклажі.

Так як автобуси оснащені системою кондиціонування і вентиляцією Ваша подорож буде максимально комфортною. Ми здійснюємо пасажирські перевезення надійно і безпечно при будь-яких погодніх умовах і на дорогах з різним покриттям.

 

Ви можете зняти маршрутне таксі в ТК Меркурій якщо Вам необхідний:

Трансфер в аеропорт або залізничний вокзал
 
Замовити маршрутне таксі для будь-якої групи пасажирів – це означає вирішити питання про переміщення по місту, відвідування визначних пам’яток, своєчасний приїзду на вокзал або аеропорт.
 
Автобус на ваше свято
 
Якщо вам необхідне маршрутне таксі на весілля або інший тематичний захід, ми забезпечимо транспортний супровід Ваших гостей в будь-яку точку міста – до, під час або після івенту. За необхідності, Ви зможете самостійно прикрасити надане маршрутне таксі на замовлення, власними силами.
 
Корпоративний транспорт
 
Якщо є необхідність організувати щоденний трансфер співробітників до місця роботи, Вам підійде наша послуга – оренда маршрутного таксі для корпоративних цілей. Будь-то Херсон або область, ми врахуємо всю специфіку роботи Вашого персоналу відповідно до графіку і змін.
 
Туристичний автобус
 
Оренда маршрутного таксі можлива і для туристичних поїздок. В автопарку є мікроавтобуси, оснащені мікрофоном для проведення екскурсій. Наявність місця для валіз або ручній поклажі забезпечить максимальний комфорт під час подорожей згідно узгодженого туристичного маршруту.

Транспорт для навчальних закладів
 
Зняти маршрутне таксі в автопрокатній компанії Меркурій Ви можете також для поїздок школярів або студентів. У нас Ви знайдете відповідний мікроавтобус для разової поїздки в театр, або музей, або щоденний трансфер школярів до навчального закладу.

Більше 25 років автопрокатна компанія Меркурій надає клієнтам якісні транспортні та туристичні послуги. Наші маршрутні таксі на замовлення призначені для комфортного і безпечного пересування, як по місту, так і за його межами, як на близькі, так і на далекі відстані.
Щороку ми забезпечуємо транспортну підтримку понад 1000 рейсів і близько 35000 пасажирів в різних напрямках. Серед партнерів, що користуються послугами пасажирських перевезень Меркурій є: туроператори, Данон, спортивні клуби Херсону та багато інших.

Оренда маршрутного таксі у Херсоні

☎️ +38050-590-19-08
☎️ +38067-850-53-75

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь