Автобус на весілля у Херсоні

Автобус на весілля у Херсоні

Телефонуйте:

(050) 058 90 48

Транспортное обслуживание предприятий, школ и торжеств

Оренда автобуса на весілля у Херсоні

Для проведення весільного торжества, організаторам весілля належить продумати безліч організаційних питань, які вплинуть на те, щоб день одруження пройшов на найвищому рівні. Одним з першорядних питань, яке стоїть вирішити – є замовлення мікроавтобусу на весілля. Співпраця з компанією Меркурій – це тільки позитивниі враженя від організації транспортних питання на весіллі.

Оренда весільного автобусу – рішення для великого свята

Ми подбаємо про транспортний супроводі до місця одруження (локації в разі виїзної церемонії або РАГСу) і про пересування ваших близьких під час весільної фотосесії, а також відвеземо в ресторан, де буде проходити банкет. Для максимального комфорту, можна замовити автобус на весілля для гостей для розвезення по закінченню святкування до місця проживання.
Якщо Ви турбуєтеся про кількість пасажирів, яких зможете розвозити, то наш автопарк надасть можливість орендувати кілька автобусів з необхідною місткістю. Рекомендуємо замовити автобус на весілля заздалегідь, щоб забезпечити себе гарним транспортом за всіма вимогами транспортом.
 

Оренда автобусу для весілля – економія часу і коштів

Оренда одного місткого автобусу вийде дешевше, ніж взяти напрокат кілька мікроавтобусів. Тому, щоб зробити максимально вигідне замовлення автобусу для весілля, необхідно підрахувати точну кількість осіб і передати всю інформацію нашим менеджерам.
Під час весільного дня, все розписано похвилинно і дуже важливе дотримання графіка і маршруту – про це подбають наші пунктуальні водії. А Вашим проявом турботи про родичів, близьких друзів і колег по роботі стане оренда мікроавтобусу на весілля для гостей, в якому буде зручно всім і не доведеться брати особистий транспорт.

Переваги послуги оренда автобусу на весілля в Меркурій:

⦁ Мобільність.
Переміщення по всіх задуманих місцях буде проходити швидко і безтурботно. Весільний автобус – це можливість влаштувати виїзну церемонію за участю всіх гостей, а не тільки молодят зі свідками. Ми зможемо доставити всіх учасників до місця вінчання і назад.

⦁ Пунктуальність.
Наш водій не тільки своєчасно прибуде за гостями, а й ні на мить не зіб’ється з графіку під час пересувань.

⦁ Зручність.
Мікроавтобус на весілля недорого обійдеться, враховуючи, що зможе виручити Вас, якщо необхідно зустріти приїжджих родичів на вокзалі або в аеропорту і своєчасно доставити в ЗАГС. Під час пересувань кожен пасажир буде знаходиться в салоні підвищеного комфорту і не помітить переїздів по місту. Наші автобуси обладнані просторими салонами, комфортними та зручними м’якими кріслами, а також кондиціонерами.
⦁ Презентабельність.
Кожен автобус на весілля повинен бути урочистим, помітним на вулицях міста, тому Ви можете прикрасити транспорт як зовні, так і всередині, щоб підтримувати святковий настрій пасажирів. Також ми зможемо взяти до уваги побажання з приводу зовнішнього вигляду свого водія.

⦁ Надійність.
Весільний мікроавтобус – це безпечний транспорт, що проходить щоденні техогляди, а водії – професіонали з великим досвідом водіння, які не виїжджають без медогляду.

⦁ Доступний сервіс.
Для вашого заходу ми зробимо індивідуальний прорахунок послуги “Мікроавтобус на весілля”, приймемо замовлення на бажану дату і підберемо оптимальний, під кількість запрошених, транспортний засіб в нашому автобусному парку.

Оренда мікроавтобусу для весілля від нашої автопрокатної компанії Меркурій – це доступна послуга високої якості. Ми не можемо дозволити собі підвести клієнта в найвідповідальніший момент і саме тому, нашим сервісом обслуговування користуються не тільки фізичні особи, а й велика кількість організацій.

Плюси оренди весільного автобусу для гостей

⦁ Спокій близьких про те, що їх транспортуванням займеться професіонал з досвідом.
⦁ Швидке пересування по місту, уникнення заторів проводиться досвідченим водієм.
⦁ Своєчасне прибуття на святкування в ресторан всіх запрошених одночасно.
⦁ Розвезення учасників свята після святкування по домівках.

Щоб замовити мікроавтобус на весілля зателефонуйте нам в Меркурій, вкажіть дату і час заходу, і ми підберемо необхідні для Вас автобуси. Наша команда організовує доставку гостей на комфортних і презентабельних автобусах.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь